28.12.2019

Новорічний вечір відпочинку для учнів 9-11 Кл.

28.12.2019

Новорічний ранок для учнів 7-8 Кл.

28.12.2019

"Новорічні приключки Буратіно" для учнів 5-6 Кл.

26.12.2019

Продовження казки
" Новорічні приключки Буратіно" для учнів 3-4-х Кл

24.12.2019

Сьогодні -24 грудня, новорічне свято завітало до учнів 1-2х Кл. Казку про подорож героїв
" Новорічні приключки Буратіно" дітлахам подарували учні 6- а Кл.

20.12.2019

Благодійний ярмарок "НЕБАЙДУЖИКИ" для учнів 6-11кл

17.12.2019

Сьогодні, напередодні великого свята, в приміщенні нашого навчального закладу відбувся вже 4- й благодійний ярмарок " НЕБАЙДУЖИКИ" для учнів 1-5 Кл.
Він розпочався з несподіванки- привітання від Святого Миколая, який привітав усіх присутніх з наступаючими святами та побажав вдалого ярмаркування.
Різноманітні кондитерські вироби, ялинкові прикраси та новорічні іграшки вмить розліталися,як гарячі пиріжки.
Величезна вдячність всім небайдужим батькам, які з розумінням ставляться до проведення таких заходів та допомагають дітям взяти активну участь у благодійних акціях.
Вилучені кошти будуть пораховані в четвер, після ярмарку для старшокласників та перераховані на рахунок благодійного фонду.

17 грудня Зіньківські рятувальники на території Зіньківського ліцею ім. М.К. Зерова провели навчання з евакуації під час умовної пожежі та нагадали учням закладу освіти правила пожежної безпеки та роз’яснили як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння, зокрема і вогнегасниками.

13.12.2019

В межах Всеукраїнського тижня права в Зіньківському ліцеї ім. М. К. Зерова вперше провели інтелектуально-розважальний конкурс "Правничі ігри - 2019".
Ведучим виступив вчитель правознавства нашого освітнього закладу - В. М. Чикало, який підготував цікаві завдання для кожної з команд учнів 10 та 11 класів.
Оцінювало конкурс фахове жюрі у складі : С. В. Чикало - директора ліцею, Ю.Ю. Ольхової- заступника директора з виховної роботи, К. О. Суконьки - заступника начальника відділу "Зіньківського бюро правової допомоги" , В. В. Вініченка - дільничного офіцера поліції сектору превенції Зіньківського ВП.
Було цікаво, весело і пізнавально!
Захід проведено за співпраці - Зіньківське відділення поліції та Зіньківське бюро правової допомоги))

12.12.2019

Які відділи, підрозділи, служби має Зіньківська районна адміністрація, про роботу І заступника голови РДА, відділу у справах дітей та інших держслужбовців, мали змогу дізнатися учні 11 класу нашого ліцею під час екскурсії держбудівлею.
Діти побували в залі засідань районної ради, кабінеті голови і заступника та інших держслужбовців.
Захід проведено в рамках Всеукраїнського тижня права.
Дякуємо М.І. Хоменку, Н.В. Рись, О.В. Степовій за цікаво проведений час та співпрацю))

10.12.2019

Цікава зустріч для учнів 11 Кл зі студентами Київського університету культури та мистецтв.

10.12.2019

,,Єдиний урок на правову тематику,, в рамках Всеукраїнського тижня правових знань в Зіньківському ліцеї ім. М.К.Зерова

10.12.2019

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" за співпраці з Зіньківським Центром Соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді та Зіньківським відділенням поліції, було проведено конкурс дитячих малюнків на тему "Мій світ без насильства" серед учнів 3-4 класів. Всі учасники були нагороджені передноворічними смаколиками, а кращі з них солодкими призами.

9 грудня 2019 р. спікером-тренером Yaroslav Shevchenko, НГО "Взаємопоміч", було проведено цікаве заняття "Erasmus + з середини: можливості для молоді та викладачів".
Учні 11 кл. змістовно та цікаво пропрацювали вправи "Тонучий корабель", "Геокешинг" - (Gaocaching) та дізналися про перспективи виїзду за кордон з метою навчання, саморозвитку, підприємництва в рамках реалізації молодіжних проектів.
Дякуємо фасилітатору за "вівторок" та цікаво проведений час.

6 грудня, в актовому залі нашого навчального закладу, для учнів 5-11 Кл була проведена тематична інформаційна година спілкування до Дня Збройних сил України.
Захід підготували та провели- учні 9- б класу.
Класний керівник- Т.В.Британ.
До уваги учнів та вчителів була також представлена постановка колективу ,,Імпреза,,, які з твором ,,У війни нежіноче обличчя,, вчора посіли I місце на конкурсі серед навчальних закладів освіти району на кращий захід з національно- патріотичного виховання в номінації -,, Малі театральні форми,,.
Керівники- вчителі зарубіжної літератури:
- С.М.Подоба та
- В.І.Кечеджі.

06.12.2019

Сьогодні, на базі нашого навчального закладу для учнів 8- б та 9- б Кл був проведений воркшоп " Медіаграмотність- GPS у світі інформації" в рамках реалізації проекту " Підвищення рівня медіаграмотності в Полтавській та Луганській областях".
Тренер- Гавриш Л.В.- заступник директора, вчитель англійської мови.

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"
3 грудня відбулася зустріч учнів 3-4 кл. з старшим інспектором кадрового забезпечення Зіньківське відділення поліції Л.Глушенко.
Діти дізнались :
- які спецзасоби використовують правоохоронці;
- як поліція реагує на повідомлення;
- як розкривають злочини;
- в чому полягає сутність роботи поліцейського та ін.
Учні побували в черговій частині, тирі, спортивному та актовому залі.
Дякуємо за співпрацю)

02.12.2019

 

Команда учнів 11- го Кл, в проєкті Youth media lab.

28.11.2019

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у Зіньківському ліцеї ім.М.К.Зерова було проведено заняття з елементами тренінгу "Стоп насильство!" з учнями 5-го класу.
В ході заняття діти розглянули різні конфліктні ситуації, вчилися шукати вихід з них, порівняли насильство з булінгом та засвоїли їх відмінності.
Заняття провели практичний психолог Герасименко І.М. та соціальний педагог Галич А.В.

27.11.2019

Сьогодні, на базі нашого навчального закладу для вчителів англійської мови шкіл району був проведений воркшоп " Медіаграмотність- GPS у світі інформації" в рамках реалізації проекту " Підвищення рівня медіаграмотності в Полтавській та Луганській областях".
Тренер- Гавриш Л.В.- заступник директора, вчитель англійської мови.

27.11.2019 року у Зіньківському ліцеї ім.М.К.Зерова відбувся воркшоп "Безпечне працевлаштування за кордоном", проведений у рамках проекту Полтавської філії Суспільної служби України
«Творча молодь каже НІ сучасному рабству» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Захід було проведено педагогом соціальним А.В.Галич, у ході якого учні ознайомилися з проблемою торгівлі людьми в Україні та за її межами, організацією працевлаштування за кордоном, основними поняттями, формами та етапами торгівлі людьми. Діти мали змогу на практиці перевірити оголошення по працевлаштуванню за кордоном.

22.11.2019

Сьогодні, напередодні трагічних роковин Голодомору в Україні 1932-1933р, в актовому залі нашого навчального закладу відбувся тематичний захід "Запали свічу пам'яті" для учнів 5-11 Кл.
Захід підготували та провели учні 9-а Кл.
Класний керівник- І.Р.Безпала.

Сьогодні, 21 листопада, до Всесвітнього дня гідності та Дня Гідності та Свободи в Україні, для учнів 8-9-х Кл були проведені тематичні уроки " Свобода та Гідність. Важлива необхідність".

20.11.2019

Цікава зустріч старшокласників з учасниками програми Flex. Нові можливості та варіанти активного життя для учнів, участь в цікавих проектах та програмах для активної молоді.
Під час зустрічі Ліза та Богдан розповіли про можливості в майбутньому, якщо розпочати тут і зараз, намагатися докласти максимум зусиль для свого саморозвитку.

Сьогодні, 20 листопада, студенти Лохвицького медичного училища разом з викладачем Лесик С.Г. провели цікавий тренінг з надання першої медичної допомоги при нещасних випадках в побутових умовах.
Вони розповіли, як швидко та правильно зреагувати в будь-яких непередбачуваних ситуаціях.
Учні мали змогу почути не тільки теорію, а і спробували на практиці застосувати нові уміння і навички.
Сподіваємося, що новий досвід та знання врятують не одне життя!)

20.11.2019

Профорієнтаційна зустріч учнів 10 та 11 Кл з представниками Полтавської державної аграрної академії.

18 листопада учні нашого ліцею взяли участь та отримали відзнаки в обласному літературному конкурсі " Відлуння заповітів земляків", присвяченому 250- річчю з дня народження І.П.Котляревського.
- Тишковець Анастасія - учениця 10 Кл, керівник- Л.В.Гавриш,
- Тимошенко Поліна - учениця 10 Кл, керівник- С.І.Бершак.
Ведучі заходу- учні 11 Кл - Ландик Вікторія та Соловей Ігор.

19.11.2019

Екскурсію до Зіньківського районного сектору ГУ ДСНС в рамках тижня знань безпеки життєдіяльності учням 2,3 та 7 кл. провів Рись О.М.
Розповів про причини виникнення пожеж, про те,на якій стадії можна гасити самостійно та про підручні засоби пожежогасіння під час гасіння електроприладів.

Сьогодні -15 листопада,в стінах нашого навчального закладу відбулася визначна подія. Цього року виповнюється 130 років з дня народження українського письменника- гумориста,нашого земляка- Остапа Вишні.
До Зінькова прибули шановні гості, на яких чекала піша прогулянка містом,де біля визначних пам'яток їх зустрічали екскурсоводи, учні 10 Кл з розповідями про об'єкти.
В приміщенні ліцею гостей зустрічали живі скульптури, герої з творів поета, а в актовому залі відбулася літературно-музична композиція " Треба смуток мудрості пізнати, щоб всміхатись людям цілий вік".

15 листопада

Єдиний урок "Безпечна країна" в рамках II етапу Тижня безпеки дорожнього руху провели класоводи та класні керівники нашого освітнього закладу

14 листопада

В рамках II етапу Тижня безпеки дорожнього руху 14 листопада відбулася акція під назвою "Цінуй моє життя", до якої долучилися учні 2-3 класів нашого ліцею спільно з патрульними поліцейськими.
Мета заходу - закликати водіїв бути уважними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху не лише для того, щоб уникнути покарання,а і для того,аби не завдати шкоди чужому життю чи здоров'ю.
Згідно статистичних даних за 9 місяців 2019року, Національною поліцією зареєстровано близько 3500 ДТП за участю дітей,в яких 3392 з них постраждали і 126 з летальними наслідками.
Тому, рухаючись автошляхами та вулицями міста,будьте уважними!!! Адже поспішати може кожен із нас - і водій, і дитина, яка не встигає на перший урок!!!
Дякуємо за допомогу у проведенні акції класоводам і нашим поліцейським))

Вітаємо учениць 11 класу Зіньківського ліцею ім.М.К.Зерова Даценко Є. та Сень Є. з гідним захистом у VII обласному конкурсі МАН "Здорове життя успіх буття" та зайнятим ІІІ місцем у номінації соціальна реклама!
Науковий керівник А.В.Галич.
Щиро вітаємо! Ви молодчинки!!! 

13 листопада

З метою привернення уваги до проблеми травмування на дорозі,учнями ліцею проведено акцію "Всі ми є учасниками дорожнього руху!"

13 листопада

В рамках II етапу Тижня безпеки дорожнього руху,класоводом Ковтонюк С.В. проведено практичне заняття з метою відпрацювання навичок переходу проїжджої частини поблизу навчального закладу.

12 листопада

В рамках II етапу Тижня безпеки дорожнього руху відбулася зустріч учнів з інспектором сектору реагування патрульної поліції Зіньківського ВП Яненком І. та начальником сектору ПП Ісаєвим О.,які провели міні-лекції на теми: "Безпека в автомобілі", "Місце дитини в авто","Чому варто одягатися у яскравий одяг?", а також ознайомили дітей зі специфікою своєї роботи. Дякуємо за співпрацю.

7 листопада виповнилося 105 років з дня народження А.С.Ігнатенко- засновниці шкільного музею " Подвиг і Пам'ять", вчителя історії нашого навчального закладу. Учні 9- б класу, разом з М.І.Серебряковою відвідали місце поховання на центральному кладовищі міста,де вшанували пам'ять педагога хвилиною мовчання та покладанням квітів на могилу Заслуженого вчителя.

17.10.2019 р. Тренінг "Інформаційна гігієна виборця"

17 жовтня представники Активної Громади Зіньківщини провели тренінг для учнів 9-10 Кл на тему " Інформаційна гігієна виборця".

16.10.2019 р.

Вітаємо!!!!
Учні 3-б Кл взяли участь в конкурсі "Захисники України", де перевірили свої знання про захисників від Київської Русі і до сьогоднішніх подій на Сході України та були нагороджені сертифікатами за участь.
Класовод - Т.В.Липенко.

15.10.2019 р. "Козацькі забави"

"Козацькі забави" для учнів початкових класів нашого ліцею.

15.10.2019 р.

Акція " Україна в серці з любовю" для учнів нашого ліцею.

12.10.2019 р.

Святкова лінійка до Дня Захисника України та Дня Козацтва. Підготували та провели учні 7- б Кл. Класний керівник- Т.О.Васильченко.

12.10.2019 р.

 

Захід присвячений Дню Захисника України.

Учні 10-11 Кл взяли участь у заході,присвяченому Дню Захисника України, який відбувся на Меморіалі Вічної слави. Від підростаючого покоління слово мав учень 8- а Кл - Олександр Хмілевський.

11.10.2019 р. 

Відео-привітання від учнів Зіньківського ліцею ім.М.К.Зерова з Днем Захисника України!
Дякуємо Вам за мирне небо!

Переглянути відео

10.10.2019 р.

Сьогодні в приміщенні ліцею відбувся козацько- патріотичний квест для учнів 9-11 кл, присвячений Дню захисника України. Вітаємо переможців - команду 10 Кл.

10.10.2019 р.

 "Traffic Challenge"

В рамках Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "Traffic Challenge" учасники команди Всеукраїнського змагання з безпеки дорожнього руху провели зустріч з вихованцями ДНЗ √1 та √2 з метою популяризації знань правил дорожнього руху.
Дякуємо за допомогу у проведенні заходу керівництву Зіньківського відділення поліції)

09.10.2019 р.

Зустріч учнів ліцею з волонтером С.А.Даценко напередодні Дня захисника України.

08.10.2019 р.

Урочисте відкриття Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування

06.10.2019 р. 

Наші талановиті діти на українському телебаченні. Талановитий та креативний керівник- В.І. Мільченко. Ви " Круче всех"!!!!!

04.10.2019 р.

Святковий день учнівського самоврядування в 4-б класі.

04.10.2019 р.

Святковий концерт для педагогів з нагоди професійного свята від учнів 11 класу.

02.10.2019 р.

II Всеукраїнський урок добра.

26.09.2019 р.  VIII науково-практична конференція - "Пізнання минувшини - підгрунтя освіти нації"

Учениці 10 класу - Літвішко Світлана, Кулініч Карина та Артемова Лілія, взяли участь у VIII науково-практичній конференції - "Пізнання минувшини - підгрунтя освіти нації".
Керівники:
- Л.В.Літвішко;
-С.І.Бершак.

21.09.2019 р.- Всесвітній День прибирання в Україні

Прибирання учнями 7-8 Кл території, в рамках проведення Всесвітнього дня прибирання в Україні.

 

Прибирання клумби на території ліцею учнями 5- а Кл, в рамках проведення Всесвітнього дня прибирання в Україні.

Прибирання міського парку ім. Д.К. Зерова, учнями 9-10 Кл, в рамках проведення Всеукраїнського дня прибирання в Україні.

19.09.2019 р. СТОП_булінг

В цікавому форматі пройшла зустріч учнів 6 класу з начальником служби у справах дітей Зіньківської РДА Рись Н.В. і провідним фахівцем із соціальної роботи Зіньківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ківшик О.М. Діти мали змогу задати питання з теми протидії булінгу та отримати відповіді на них. Дякуємо за співпрацю)

Просвітницький захід "Протидія шкільному булінгу" для учнів 8 класу спільно із заступником начальника відділу "Зіньківського бюро правової допомоги" Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Суконьки К.О. ,спеціаліста Зіньківського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ Левошко А. М. та психологічної служби школи пройшов надзвичайно цікаво.

Класоводом 1-А класу Падалкою В.О., в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу, було проведено виховну годину "Скажи "НІ" булінгу! "

З метою створення атмосфери уваги, співчуття та співпраці в колективі соціальним педагогом та практичним психологом проведено тренінгове заняття з профілактики і корекції агресивної, насильницької поведінки у 9кл.
Також заняття "Стоп булінг!","Кібербулінг" з показом відео та мультфільмів для своїх учнів провели вчителі Британ Т.В. та Олефір Ю.А.,Яценко В.М.

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.
Години спілкування за участі інспектора сектору реагування патрульної поліції Зіньківського ВП Ярослави Омельченко та працівників психологічної служби нашого освітнього закладу у 8-9 класах пройшли цікаво,змістовно та продуктивно.
Діти поглибили свої знання щодо дій свідків у разі випадків насильства в учнівському середовищі, відповідальності за булінг та мали змогу отримати відповіді на питання,які їх цікавили. Дякуємо за співпрацю)

13.09.2019 р.

Сьогодні для учнів 9- х Кл був проведений урок на тему " І.П.Котляревський -250 років від дня народження". Біографія, творчі здобутки, відеоекскурсія до садиби письменника, подорож до театру на виставу "Енеїда".

Місячник Увага! Діти на дорозі!

Щороку в нашому освітньому закладі проводиться місячник "Увага! Діти на дорозі!".
В рамках Всеукраїнської акції було сплановано і проведено ряд інформаційно-профілактичних заходів. Серед них-і зустріч з начальником сектору реагування патрульної поліції Зіньківського ВП, лейтенантом поліції Олександром Ісаєвим, який нагадав дітям основи безпечної поведінки на дорозі та провів заняття по закріпленню знань з Правил дорожнього руху. Дякуємо за співпрацю)

10.09.2019 р.

Олімпійський тиждень продовжується!!! Веселі старти для учнів 6-8 Кл.

09.09.2019 р.

Спортивна естафета для учнів 9-11 кл в рамках проведення Олімпійського тижня в нашій школі.

09.09.2019 р.

Сьогодні в нашому освітньому закладі розпочався " Олімпійський тиждень". 1- й урок - загальношкільний, на різну тематику про спорт та олімпійський рух.

06.09.2019 р.

Сьогодні учні 11 класу взяли участь в заходах,присвячених 76- й річниці визволення нашого міста від фашистських загарбників,а саме:
- покладання квітів біля пам'ятних дошок загиблих в АТО учнів школи, де учениця 11 класу Поліна Влох зачитала " Вірш пам'яті",автором якого є побратим Івана Матвієвського;
- на Меморіалі Слави під час урочистого мітингу слово мав учень 11 класу- Андрій Мільченко.

02.09.2019 р.

1-й урок в новому навчальному році

02.09.2019 р.

Свято 1 дзвоника. Вітаємо з початком нового навчального 2019-2020 навчального року.Наші досягнення