03.12.2019

Вітаємо!!!!
Переможців III обласного історичного конкурсу ,,Ми діти твої,Полтавщино, вивчаємо віхи твої,,-
- Влох Поліну ,ученицю 11кл, за зайняте II місце в номінації - ,,Відеоролик,, та
- Софієнко Дарину, ученицю 11кл, за зайняте II місце в номінації - ,,Наукова стаття,,.
Керівник- учитель історії - С.М.Боровик.

02.12.2019

Вітаємо!!!! Переможців IIетапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019-2020н.р.:
- lмісце
-Івашкевич Анна- 8- а Кл, фізика, вч. Чорногор А.В.
- Кириченко Яна - 9- а Кл, фізика, вч. Чорногор А.В.
- Юхименко Володимир- 11 Кл, історія, вч.Боровик С.М.
- Рудас Владислава- 9- а Кл, інформаційні технології, вч. Британ Т.В.

IIмісце:
- Мильченко Андрій-11 Кл, інформаційні технології, вч. Британ Т.В.
- Заєць Максим-7- б Кл, фізика,
- Кулинич Тетяна- 8- а Кл,фізика,
- Касян Анастасія- 11 Кл, фізика- вч. Чорногор А.В.
- Літвішко Світлана- 10 Кл, історія, вч. Яценко В.М.

IIIмісце:
- Рибальченко Вікторія- 7- а Кл, фізика,
- Артемова Лілія- 10 Кл, фізика,
- Софієнко Дарія- 11 Кл, фізика - вч. Чорногор А.В.
- Рудас Владислава-9-а Кл, історія,вч.Яценко В.М.
- Кулініч Карина- 10 Кл, історія, вч. Яценко В.М.

19,11,2019

Вітаємо!!!!
Переможців,учнів початкових класів, у конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика:
- Салевич Вікторію - 4- а Кл, - I місце- вч. Анощенко Л.В.
- Бутка Віталія- 3- а Кл, - IIIмісце, вч. Олефір Ю.А.

 

Вітаємо!!!! Переможців IIетапу Всеукраїнських олімпіад з базової дисципліни- правознавство 2019-2020н.р.:
- lмісце
- Юхименко Володимир- 11кл,
- Артемова Лілія- 10 Кл.

 

- III місце
- Рудяк Ілона- 9- а Кл.
Вчитель - Чикало В.М.

18.11.2019

Вітаємо!!!
Переможців у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика:
-Роздерій Анастасія-5-а Кл, llмісце, вч.Заєць М.С.
- Семко Валерія- 6-а Кл, lll місце,вч.Попович.Т.І.
- Чабан Ліка- 7-б Кл, lllмісце,вч.Заєць М.С.
- Рудас Владислава-9-а Кл, l місце, вч.Попович Т.І.
- Кулініч Карина- 10 Кл, lllмісце, вч. Бершак С.І.
- Сень Єлизавета- 11кл, l місце, вч. Попович Т.І.

18.11.2019

Вітаємо!!!! Переможців IIетапу Всеукраїнських олімпіад з базової дисципліни- трудове навчання- 2019-2020н.р.:
- lмісце
- Ревенко Ірина- 8-б Кл;
- Кулібаба Дарія -9- б кл.

IIмісце
- Хмара Катерина- 8- а Кл.

- III місце
- Московець Влад- 8- а Кл,
- Давидко Ангеліна- 9- а Кл,
- Дорошенко Андрій- 9- а Кл,
- Жадан Катерина- 10 Кл,
- Бондаренко Антон- 10 Кл,
- Соловей Ігор- 11 Кл.
- Вчителі- Віра Володимирівна та Віталій Володимирович Приходько.

14.11.2019

Вітаємо!!!! Переможців IIетапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019-2020н.р.
I місце -
- Стороженко Євгенія- 9-Б кл- географія- вч.Яценко І.В.
-Даценко Єлизавета-11кл- англ.мова-вч.Васильченко Т.О.
- Тишковець Анастасія-10кл- анг.мова- вч. Гавриш Л.В.
- Оксьом Михайло- 9-б кл- економіка- вч. Чикало В.М.
- Ольховий Олег- 10 кл- економіка- вч.Чикало В.М.
- Перепелиця Юлія- 8-б кл- біологія- вч.Харченко Л.О.
- Кириченко Яна- 9-а кл- біологія- вч.Харченко Л.О.
-Хрипко Вікторія -10 кл- біологія- вч.Харченко Л.О.
- Сень Єлизавета -11 кл- біологія- вч.Харченко Л.О.
- Тишковець Анастасія- 10 кл- рос.мова- Подоба С.М.
- Слюсар Алла- 11кл- вч. Подоба С.М.
- Ослам Єлизавета- 7-б кл- нім.мова- вч.Стрижеус Н.Ю.
- Васільєва Дарія- 8-а кл- нім.мова- вч.Стрижеус Н.Ю.
- Кулик Руслана- 10кл- нім.мова-вч.Володавець Н.М.
- Влох Поліна-11кл-нім.мова- вч.Володавець Н.М.

 

Вітаємо!!!!!
Переможців IIетапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019-2020н.р.
IIмісце:
- Івашкевич Анна- 8-а кл- математика- вч. Орел Н.М.
- Мильченко Андрій- 11кл- математика-вч. Орел Н.М.
- Касян Ольга-8-а кл- анг.мова- вч. Безпала І.Р.
- Сень Єлизавета-11кл- анг.мова- вч.Безпала І.Р.
- Рудас Владислава-9-а кл- біологія- вч.Харченко Л.О.
- Касян Анастасія- 11кл- біологія- вч.Харченко Л.О.
- Полюлях Владислав- 10 кл- економіка- вч.Чикало В.М.
- Охналь Ростислав- 11кл- економіка- вч.Чикало В.М.
- Кулик Руслана- 10 кл- рос.мова- вч. Подоба С.М.
- Кулібаба Дарія- 9-б кл- географія- вч.Яценко І.В.
- Павловська Алла- 8-а кл- нім.мова- вч.Стрижеус Н.Ю.
- Хрипко Вікторія- 10 кл-нім.мова- вч.Володавець Н.М.

Вітаємо!!!!!
Переможців IIетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
2019-2020н.р.
IIIмісце:
- Бащук Владислав-6кл- математика- вч.Корба Н.М.
- Кулинич Тетяна- 8-а кл- математика- вч.Орел Н.М.
- Рудас Владислава- 9-а кл- анг.мова-вч. Безпала І.Р.
- Соловей Ігор- 11 кл- економіка- вч.Чикало В.М.
-Стороженко Євгенія- 9-б кл- рос.мова- вч. Кечеджі В.І.
- Влох Поліна -11 кл- астрономія- Чорногор А.В.
- Ківшик Анна- 7-б кл- вч.Стрижеус Н.Ю.
- Софієнко Дарина-11 кл- нім.мова- вч.Володавець Н.М.


16.10.2019 р. 

Семінар вчителів початкових класів.

16 жовтня, на базі нашого навчального закладу відбувся семінар для вчителів початкових класів, які працюють за програмами НУШ.
Для них були показані уроки вчителів Л.Б.Альошкіної, А.І.Лєскової та Л.В.Анощенко. А також під час майстер-класів вчителів В.В.Приходько та Н.П.Чиж педагоги уявили себе учнями та виготовили власноруч малюнок та картину,яку залишили собі на згадку

11.09.2019 р.

Районні XXІІІ математичні змагання ім. В.В. Остроградського.

11 вересня 2019 р. відбулися районні XXІІІ математичні змагання ім. В.В. Остроградського

Вітаємо переможців

 

Шкіль Альбіна Анатоліївна 11 кл. – Диплом ІІІ ступеня як переможець І етапу (районного)

Охналь Ростислав Юрійович 11 клас – Диплом ІІІ ступеня як переможець І етапу (районного)

Стороженко Євгенія Сергіївна 9 клас – Диплом ІІ ступеня як переможець І етапу (районного)

 

Стороженко Євгенія Сергіївна 9 клас – грамота за краще розв’язування задач з алгебри


Шкільне наукове товариство «Зміна» об’єднує обдарованих учнів 8-11 класів, які успішно оволодівають основами ведення наукових досліджень, впевнено засвоюють значний об’єм теоретичних знань, що виходить за рамки програмового матеріалу, вчаться кваліфіковано вести наукову дискусію, беруть участь у інтелектуальних конкурсах.

 

Щороку старшокласники та їх наукові керівники представляють роботи у таких секціях МАН, як:

-         українська література;

-         фольклористика;

-         літературна творчість;

-         англійська мова;

-         журналістика;

-         хімія;

-         екологія;

-        ботаніка і зоологія;

-         географія;

-         історія України;

-        етнологія;

-        історичне краєзнавство;

-         релігієзнавство та історія релігії.      

 

       Зіньківська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №2 стабільно утримує лідируючі позиції в районі за результативністю участі її учнів у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. З кожним роком зростає популярність інтелектуальних конкурсів. Окрім традиційних конкурсів «Кенгуру» і «Левеня» учні долучилися до участі у конкурсі з інформатики «Бобер»,   Всеукраїнській грі «Соняшник».