Найщиріші вітання гостям сайту!


Про нас 

        Ця велична будівля школи будь – якої пори року приваблює до себе погляди зіньківчан та гостей міста. Збудована за дійсно академічними канонами, вона зберігає у своїх стінах дух високої науки, прагнення до досконалості та невпинного руху вперед. Змінювалися епохи й освітні концепти, та педагогічні колективи завжди ставили на меті формування особистості, яка відповідала б нагальним потребам суспільства.

        Щороку погожого червневого ранку ступає у світ дорослості новий випуск школи, несучи вдячність вчителям за ґрунтовні знання, добру науку людських взаємин та мистецтво взаєморозуміння і взаємоповаги. Ясного першовересня подвір’я школи наповнює сяйво бантів, квітів і посмішок нових першокласників, а, отже, школа живе, розвивається, вдосконалюється. І запорука тому – ефективна діяльність згуртованого колективу педагогів – новаторів.

       Діяльність школи протікає в руслі реалізації проблеми: «Запровадження інноваційних технологій у навчально – виховний процес». Вагомим показником результативності втілення найсучасніших здобутків педагогічної думки в повсякденну діяльність вчителів школи є високі рейтинги участі школярів у предметних олімпіадах та конкурсах – захистах науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН різних рівнів, участь у Всеукраїнських олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, національному етапі Міжнародного ярмарку науково – технічної творчості учнівської молоді.          Шкільні експедиційні загони здобувають дипломи обласних та всеукраїнських рангів, мистецькі колективи знані і шановані за високу виконавську майстерність.

      Суттєві надбання дають привід для гордості, і, в той же час, мобілізують і зобов’язують постійно рости і вдосконалюватися. А на цьому шляху ми відкриті для співпраці з усіма, хто переймається освітніми проблемами.

 

З повагою, директор школи.