ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2

Склад психологічної служби навчального закладу: 

Практичний психолог  - Інна Миколаївна Герасименко. 
Соціальний педагог - Анна Валеріївна Галич. 

 

Проблема, над якою працює ПСШ  "Профілактика негативних звичок в учнівському колективі".

 

 

Національна гаряча лінія       Національна дитяча гаряча лінія  

19.09.2019 р. СТОП_булінг

В цікавому форматі пройшла зустріч учнів 6 класу з начальником служби у справах дітей Зіньківської РДА Рись Н.В. і провідним фахівцем із соціальної роботи Зіньківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ківшик О.М. Діти мали змогу задати питання з теми протидії булінгу та отримати відповіді на них. Дякуємо за співпрацю)

Просвітницький захід "Протидія шкільному булінгу" для учнів 8 класу спільно із заступником начальника відділу "Зіньківського бюро правової допомоги" Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Суконьки К.О. ,спеціаліста Зіньківського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ Левошко А. М. та психологічної служби школи пройшов надзвичайно цікаво.

Класоводом 1-А класу Падалкою В.О., в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу, було проведено виховну годину "Скажи "НІ" булінгу! "

З метою створення атмосфери уваги, співчуття та співпраці в колективі соціальним педагогом та практичним психологом проведено тренінгове заняття з профілактики і корекції агресивної, насильницької поведінки у 9кл.
Також заняття "Стоп булінг!","Кібербулінг" з показом відео та мультфільмів для своїх учнів провели вчителі Британ Т.В. та Олефір Ю.А.,Яценко В.М.

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.
Години спілкування за участі інспектора сектору реагування патрульної поліції Зіньківського ВП Ярослави Омельченко та працівників психологічної служби нашого освітнього закладу у 8-9 класах пройшли цікаво,змістовно та продуктивно.
Діти поглибили свої знання щодо дій свідків у разі випадків насильства в учнівському середовищі, відповідальності за булінг та мали змогу отримати відповіді на питання,які їх цікавили. Дякуємо за співпрацю)

"Профілактика споживання ПАР"

     24 травня 2018 року соціальним працівником БО "Світло надії" молодіжного центру "Lighthouse" Дар'эю були проведені заняття з метою профілактики споживання психоактивних речовин з учнями 8-их та 10-го класу.

     Під час заходу учні ознайомилися з причинами вживання ПАР та їх видами. У ході заняття підлітки мали змогу задати питання та поспілкуватися на дану тематику.